program terapeutyczno-coachingowy

KOSZT UDZIAŁU

sprawdź bonusy

cO jest w cenie?

14 sesji indywidualnych z terapeutą i coachem

14 sesji coachingowych lub terapeutycznych o łacznej wartości 2800 zł.

Cykl 7 warsztatów rozwojowych

Spotkania w zamkniętej grupie pełne wiedzy i praktycznych ćwiczeń o wartości 1540 zł.

Materiały do samodzielnej pracy

Karty pracy dostosowane do tematów warsztatów gotowe zestawy pytań i ćwiczeń.

wspierająca społeczność

Prywatna grupa facebookowa dla uczestniczek moderowana przez autorkę, wpierająca proces rozwojowy.

regularne maile pełne wiedzy

Cotygodniowe maile z porcją dodatkowej wiedzy, wspierającej wprowadzanie i utrzymywanie zmian.

zniżka na inne usługi w gabinecie

Zniżka 10% na sesje i warsztaty ważna przez 12 miesięcy po zakończonym programie.

poznaj naszą ofertę

iLE KOSZTUJE UDZIAŁ?

comiesięczna
opłata

7 rat p0:

560 zł

płatność w dwóch ratach

2 raty po:

1700 zł

płatność w jednej racie

jednorazowo:

3200 zł

Płatność przelewem po zgłoszeniu i podpisaniu umowy*

Masz wątpliwości?

Dlaczego akurat ten program?

Tych informacji jest tak dużo, że można się zgubić. Program W MOCY oparty jest o wyselekcjonowane narzędzia i metody, których działanie jest potwierdzone przez badania naukowe. Pod skrzydłami absolwentki psychologii na SWPS i wykwalifikowanej coachki będziesz mogła skupić się na sobie i swojej zmianie. Nie będziesz musiała na własną rękę przedzierać się przez las książek, sposobów, narzędzi i metod – zaoszczędzasz czas i energię.

Teoria to dopiero pierwszy krok do praktyki. W programie W MOCY zastosujesz wiedzę do swojego życia. Na warsztatach będzie się działo! Nie tylko otrzymasz porcję konkretnej wiedzy, ale rozgryziemy wspólnie jak wprowadzić ją do Twojego życia, dokładnie tak jak TY tego potrzebujesz. Rady i wskazówki, z którymi możesz się zetknąć w Internecie czy w książkach, choćby były bardzo mądre i naukowe, rzadko są skrojone na naszą miarę. Każda z nas jest inna, żyje inaczej, ma inne przyzwyczajenia, pragnienia, cele. Na warsztatach i sesjach indywidualnych będziemy wszystko odnosić do Ciebie. Zmiany, by faktycznie się zadziały, muszą być zaprojektowane z uwzględnieniem Twoich potrzeb, możliwości, preferencji, zasobów, mocnych stron, a także ograniczeń, przeszkód, oporów i braków.

Jeśli od jakiegoś czasu myślisz o tym, by poszukać wsparcia w drodze do dobrego życia, zastanawiasz się jaką formę pracy wybrać – program W MOCY jest dla Ciebie. Warsztaty nadają rytm i wskazują obszary, które każda z nas potrzebuje mieć zaopiekowane – emocje, wartości i ich realizację w życiu, radzenie sobie ze stresem, asertywność, czy samoakceptację i relację z ciałem. Spotkania w grupie to zastrzyk kobiecej energii, połączenie pracy i rozrywki, wspólne śmiechy i dzielone łzy. Sesje indywidualne z kolei dają Ci dużo przestrzeni na to, by zajrzeć w głąb i jeszcze bardziej spersonalizować proces, zajmując się obszarami życia, które są dla Ciebie szczególnie ważne lub trudne.

Przez 6 miesięcy regularnie spotykasz się w życzliwym gronie kobiet, które tak jak Ty mają wyznaczone cele i wzajemnie sobie kibicujecie. W społeczności o wiele łatwiej wytrwać w postanowieniach, nić porozumienia, którą nawiążemy zapewni nam wsparcie w trudnych chwilach i wspólne świętowanie sukcesów

Kontakt

© w mocy wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Marlena Bonczyk