program terapeutyczno-coachingowy

o nas

CZYM JEST PROGRAM W MOCY?

“muszę’’ i “powinnam” powtarzasz jak mantrę?

Program W MOCY to połączenie 7 modułów warsztatów w kameralnej grupie kobiet oraz 14 indywidualnych spotkań psychoterapeutycznych i coachingowych. Na warsztatach zdobędziesz wiedzę O SOBIE, nauczysz się siebie na nowo podczas psychoedukacji i praktycznych ćwiczeń. Na sesjach indywidualnych wyznaczysz swój cel i będziesz nad nim pracować, w taki sposób, że w końcu będziesz mogła go osiągnąć. Autorką i przewodniczką programu jest doświadczona terapeutka, coachka i edukatorka. Kobieta, która sama dokonała zmiany – żyje dla siebie i po swojemu. Doświadczenie zawodowe i osobiste przekuła w formułę, która pomoże Ci urzeczywistnić Twój przepis na dobre życie.

O autorce programu

Cześć! Nazywam się Joanna...

Nazywam się Joanna Bonczyk. Jestem trenerką kompetencji psychospołecznych, absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia w biznesie, coachem, psychotraumatologiem, praktykiem Access Bars i założycielką Centrum Rozwoju Automotywa. Stworzyłam program W MOCY na fundamencie tysięcy godzin przeprowadzonych warsztatów oraz sesji terapeutycznych i coachingowych. W pracy indywidualnej często brakuje miejsca na psychoedukację, z kolei w pracy warsztatowej nie ma wystarczająco przestrzeni, by z każdym uczestnikiem zgłębić temat, stworzyć atmosferę intymności i zaufania. Program powstał także w odniesieniu do mojej własnej życiowej zmiany. Zauważyłam, że to, co było dla mnie bardzo istotne na drodze do dobrego życia to równolegle trwające procesy. Pierwszy z nich to indywidualna terapia, na której oswajałam się z bieżącymi emocjami, dotykałam i goiłam rany przeszłości, toczyłam walki w wewnętrznym krytykiem i ograniczającymi przekonaniami. Drugi proces to zgłębianie wiedzy psychologicznej. Połączenie psychoedukacji z głęboką terapeutyczną pracą indywidualną były kluczem. Z całych sił pragnę dostarczyć i Wam ten KLUCZ! 

Dla kogo jest program?

Masz wątpliwości?

Dlaczego akurat ten program?

Tych informacji jest tak dużo, że można się zgubić. Program W MOCY oparty jest o wyselekcjonowane narzędzia i metody, których działanie jest potwierdzone przez badania naukowe. Pod skrzydłami absolwentki psychologii na SWPS i wykwalifikowanej coachki będziesz mogła skupić się na sobie i swojej zmianie. Nie będziesz musiała na własną rękę przedzierać się przez las książek, sposobów, narzędzi i metod – zaoszczędzasz czas i energię.

Teoria to dopiero pierwszy krok do praktyki. W programie W MOCY zastosujesz wiedzę do swojego życia. Na warsztatach będzie się działo! Nie tylko otrzymasz porcję konkretnej wiedzy, ale rozgryziemy wspólnie jak wprowadzić ją do Twojego życia, dokładnie tak jak TY tego potrzebujesz. Rady i wskazówki, z którymi możesz się zetknąć w Internecie czy w książkach, choćby były bardzo mądre i naukowe, rzadko są skrojone na naszą miarę. Każda z nas jest inna, żyje inaczej, ma inne przyzwyczajenia, pragnienia, cele. Na warsztatach i sesjach indywidualnych będziemy wszystko odnosić do Ciebie. Zmiany, by faktycznie się zadziały, muszą być zaprojektowane z uwzględnieniem Twoich potrzeb, możliwości, preferencji, zasobów, mocnych stron, a także ograniczeń, przeszkód, oporów i braków.

Jeśli od jakiegoś czasu myślisz o tym, by poszukać wsparcia w drodze do dobrego życia, zastanawiasz się jaką formę pracy wybrać – program W MOCY jest dla Ciebie. Warsztaty nadają rytm i wskazują obszary, które każda z nas potrzebuje mieć zaopiekowane – emocje, wartości i ich realizację w życiu, radzenie sobie ze stresem, asertywność, czy samoakceptację i relację z ciałem. Spotkania w grupie to zastrzyk kobiecej energii, połączenie pracy i rozrywki, wspólne śmiechy i dzielone łzy. Sesje indywidualne z kolei dają Ci dużo przestrzeni na to, by zajrzeć w głąb i jeszcze bardziej spersonalizować proces, zajmując się obszarami życia, które są dla Ciebie szczególnie ważne lub trudne.

Przez 6 miesięcy regularnie spotykasz się w życzliwym gronie kobiet, które tak jak Ty mają wyznaczone cele i wzajemnie sobie kibicujecie. W społeczności o wiele łatwiej wytrwać w postanowieniach, nić porozumienia, którą nawiążemy zapewni nam wsparcie w trudnych chwilach i wspólne świętowanie sukcesów

STWÓRZ WŁASNĄ RECEPTĘ NA DOBRE ŻYCIE

dOŁACZ DO PROGRAMU

Zgłoś się. Zacznij swój proces terapeutyczno – coachingowy i zacznij zauważać zmiany. Poczuj satysfakcję i radość z życia, naucz się żyć swoje życie po swojemu.

Kontakt

© w mocy wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Marlena Bonczyk